kripto para

TFF ile BTC Türk Anlaşması

Dijital para ve kripto para piyasası dijital yaşamın ekonomiye yansımasının en önemli terimleri oldu. Fiziki olarak parayı tarihe karıştıracak olan dijital paranın en öne çıkanı bitcoin oldu. Son 3 yılda hayatımıza giren bitcoin diğer dijital paralardan bir adım önde durumdadır. Türkiye’de bitcoin ve dijital para platformu olarak BTC Türk en fazla kullanılan uygulama ve dijital para platformu oldu.

BTC Türk son olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Sponsorluk anlaşması imza töreni TFF’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı. İmza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir, BTC Türk Üst Yöneticisi ve CEO Özgür Güneri, TFF Sponsorluk ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan başta olmak üzere üst düzey yöneticiler katıldı.

‘’Futbol Bir Takım Oyunu’’

BTC Türk ile TFF arasındaki sponsorluk anlaşmasında imzaların atılmasından sonra TFF başkanı Nihat Özdemir bu anlaşmanın sevindirici olduğunu söyledi. Nihat Özdemir futbolun bir takım oyunu olduğunu hatırlatarak sponsorların da takımların en önemli oyuncuları olduğunu belirtti. Nihat Özdemir BTC Türk’e iş birliği için teşekkür ederek anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

Güncel Yazılar