Ankara Büyükşehir Belediyesi

Mansur Yavaş’dan Ankaragücü’ne Stat Desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Belediye Başkanı Mansur Yavaş verdiği hizmetler ve projeleri ile bir adım önde gidiyor. Eğitim, ulaşım, sosyal hayat, sosyal yardımlar başta olmak üzere birçok alanda farklı ve pozitif hizmet veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Ankaragücü’nde de bir farkındalık yarattı. Ankaragücü’nün tesisleri olan Tandoğan tesisleri kullanılamayacak ve bakımsız durumdaydı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Tandoğan Tesisleri’nde onarım yapıldı ve tesis FIFA Standartlarında bir tesise dönüştü.

FIFA Standartlarında Saha

Tandoğan Tesislerinde modern sentetik çim saha yapılarak FIFA standardına uygun bir tesis haline geldi. Tandoğan Tesisleri 60 gün gibi kısa bir zamanda Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ekipleri tarafından tamamlanıp Ankaragücü’ne teslim edildi. Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş Ankaragücü’nün yetilen futbolcularının ve profesyonel futbolcularının FIFA standardında sahada çalışma yapmaya layık olduğunu söyledi.

Mansur Yavaş Ankaragücü’nün Ankara’nın köklü bir spor kulübü olduğunu ve Ankaragücü’ne her türü desteğe hazır olduklarını sıklıkla belirtiyor. Ankaragücü’nün piyasaya çıkardığı hatıra biletlerden de Mansur Yavaş satın almış ve Ankaragücü’ne maddi destekte bulunmuştu. Ankaragücü Kulübü de bu desteği için Mansur Yavaş’a teşekkür etti.

Güncel Yazılar