başkent

Mansur Yavaş’tan Destek

Türk futbolunun ve başkent futbolunun köklü kulübü Ankaragücü maddi olarak zor günler geçiriyor. Corona virüsü tedbirleri kapsamında lig maçlarına 19 Mart’ta ara verilmesi ve lig maçlarının 12 Haziran’da seyircisiz olarak başlaması Ankaragücü’nün finansal zorluklarını daha da arttırdı. Futbol kulüplerinin en büyük gelir kaynağı olan maç gelirlerinin kesilmesi Ankara ekibinde sıkıntıların çoğalmasına neden oldu.

Ankaragücü Kulübü ‘’Büyük Buluşma’’ adı altında bir etkinlik düzenledi. Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katıldığı buluşmada Ankara ilçe belediye başkanları da Ankaragücü’ne destek için bulundu. Sarı lacivertli kulübün bastırdığı hatıra biletlerden ilk önce Mansur Yavaş ve belediye başkanları aldılar ve Ankaragücü’nün zor zamanlardan çıkması için yapılabilecekleri değerlendirdiler.

‘’Hatıra Bileti’’ Reklamları Desteği

Beştepe Tesislerinde yapılan destek toplantısında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Ankaragücü’nün Ankara’nın simgesi bir kulüp olduğunu belirterek Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi. Ankaragücü’nün online satışa çıkardığı ‘’hatıra bileti’’ reklamları Ankara’daki billboardlarda, kent ekranlarında, EGO ekranlarında, metro ekranlarında Büyükşehir Belediyesi’nin katkısıyla yayınlanacak.

Güncel Yazılar