İzmir

Ankaragücü’nden Örnek Davranış

Süper Lig İzmir temsilcisi Göztepe takımı taraftarı Ankara yakınlarında trafik kazası geçirmişti. Ankara’da hastanede tedavi olan ligde 8. Sırada bulunan Göztepe takımının taraftarının yardımına Ankaragücü camiası yetişmişti. Yaralı kişinin tedavisi için 170 ünite kan bağışı yapan Ankaragücü camiası futbol dünyasındaki beraberlik duygusunun en güzel örneğini sergiledi.

Zor günlerinde Göztepe camiasına destek veren Ankaragücü’nün bu örnek davranışı spor dünyasında beğeni topladı.

Sarı kırmızı renklere sahip Göztepe kulübü sarı lacivertli kulübün eşsiz destekleri ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı.

Spor Dünyasında Anlamlı Hareket

Göztepe takımı sosyal medya hesabından yayınladığı teşekkür mesajında, Ankara’da kaza geçiren taraftarları için Ankaragücü takımından destek istediklerini ve sarı lacivertli camianın bağış yaptığı 170 ünite kan sayesinde taraftarın sağlık durumunun stabile döndüğünü belirttiler. Sarı kırmızılı camia Ankaragücü kulübüne bu destekleri için teşekkür ettiler.

Göztepe kulübü ayrıca taraftarlarının tedavisi için desteklerini esirgemeyen Ankaragücü Başkan Yardımcısı Tamer Açar ile Ankaragücü camiası üyesi Celal Oltulu’ya da teşekkür dileklerini ilettiler.

Güncel Yazılar