Gençlerbirliği

Mansur Yavaş’a Gençlerbirliği Ziyareti

Süper Ligdeki Ankara temsilcisi iki takımdan biri olan Gençlerbirliği Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek Mansur Yavaş ile görüşme gerçekleştirdi. Gençlerbirliği’nin Mansur Yavaş’ı ziyaretinde Gençlerbirliği Kulübü başkanı Murat Cavcav, Gençlerbirliği Kulübü Başkan Vekili Arif Ölmez ile Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Örgür Erdem İncesu katıldı.

Spora ve sporculara verdiği değer ve katkıları ile Ankara’da ümit veren projelere hayat veren Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Mansur Yavaş Gençlerbirliği’nin bu anlamlı ziyaretinden çok mutlu oldu. Mansur Yavaş Ankara’nın köklü ve başarılı spor kulübü Gençlerbirliği’nin Ankara’yı temsil etmesinden gurur duyduğunu da belirtti. Mansur Yavaş bu ziyaretten duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da açıkladı. Mansur Yavaş sosyal medya paylaşımında Gençlerbirliği’nin yöneticilerine ve ziyaretine gelen heyete bu anlamlı ziyaretleri için teşekkür ederek Gençlerbirliği’nin Ankara’nın gururu olduğunu yazdı. Belediye Başkanı ayrıca paylaşımında spora ve sporcuya her türlü desteğe hazır olduklarını da belirtti.

Mansur Yavaş’a Forma Hediyesi

Gençlerbirliği Spor Kulübü temsilcilerinin Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaretlerinde Mansur Yavaş’a iki çeşit forma hediye edildi. Mansur Yavaş’ın adının ve soyadının bulunduğu kırmızı siyah çubuklu Gençlerbirliği forması ve ay yıldızlı beyaz forma Mansur Yavaş’a hediye edildi. Mansur Yavaş bu anlamlı ve değerli hediyeler için de teşekkürlerini iletti.