2019-2020 futbol

Tandoğan Tesisleri Açılışı

Süper Ligde 2019-2020 futbol sezonunda kötü bir dönem geçiren Ankaragücü Tandoğan Tesisleri’ne kavuştu. Onarımı yapılan ve yeni bir çehreye kavuşan Tandoğan Tesisleri’nin Ankaragücü Kulübü tarafından açılışı yapıldı. Tesislerin onarımına Altındağ Belediyesi de katkıda bulunmuştu ve Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı da açılış törenine katıldı.

Tandoğan Tesisleri’nin açılış töreninde konuşan Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert bu tesislerinin Ankaragücü’nün ruhunu yansıtan önemli ve manevi değeri olan bir yer olduğunu söyledi. Fatih Mert Ankaragücü’nün ve Ankaragücü taraftarlarının geçmişinin Tandoğan Tesisleri’nde yaşadığını da belirtti. Ankaragücü Başkanı tesislerin onarımında katkısı olan ve Tandoğan Tesisleri’nin modern tesis olmasında katkı sağlayan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya da teşekkür etti.

Fatih Mert bu anlamlı günde kulübün mali sıkıntısının devam ettiğini de üzülerek anlattı ve Ankaragücü’nün transfer yasağının tekrar gündeme gelebileceğini belirtti.

Hatıra Bilet Basıldı

Ankaragücü takımı Tandoğan Tesisleri’nin kullanıma açılmasıyla beraber hatıra biletleri bastırarak taraftarlarına sürpriz yaptı. Ankaragücü hatıra biletleri online satışa çıkararak Ankaragücü taraftarlarının ömür boyu saklayacakları bir hatıraya imza attı.

Güncel Yazılar