başkent temsilcisi

Gençlerbirliği Lige Hazırlanıyor

Süper Lig başkent temsilcisi Gençlerbirliği lig maçlarına hazırlıklarına devam ediyor. 12 haziran’da başlayacak lig maçlarına Gençlerbirliği futbolcuları antrenman ile hazırlanıyorlar. Teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan antrenman ısınma koşusu ile başlıyor. İlhan Cavcav Tesislerindeki antrenman dayanıklılık, kondisyon ve pas çalışmaları ile devam ediyor Kırmızı siyahlı takım taktik çalışması ve 5’e 2 top kapma ile antrenmanı tamamlıyorlar.

Lig sıralamasında 12. Sırada bulunan Gençlerbirliği lig maçları başladığında ilk maçını Konyaspor ile yapacak. Ankara ekibi kendi sahasında karşılaşacağı Konyaspor maçından galibiyet ile ayrılmayı hedefliyor.

Test Sonuçları Belli Oldu

Gençlerbirliği takımı her futbol kulübü gibi düzenli olarak covid 19 testi yaptırıyor. Futbolcular, kulüp çalışanları, teknik ekip ve kulüp çalışanlarına belli periyodlarda corona virüsü testi yapılıyor. Bayram tatili dönüşü İlhan Cavcav Tesislerinde kulüp doktoru Gürhan Dönmez ve Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Kadir Kudret başkanlığında covid 19 testi uygulandı. Corona virüsü test sonuçları negatif çıktı. Birçok futbol kulübünde ortaya çıkan corona virüsü vakalarından sonra Gençlerbirlği negatif çıkan test sonuçlarından sonra rahat bir nefes aldı.

Güncel Yazılar