on bir ayın sultanı

Ankara Kulüplerinin Bayram Mesajı

İslam dünyasında on bir ayın sultanı olan Ramazan ayının bitiminde Ramazan Bayramı kutlanıyor. Bu sene 24-25-26 Mayıs tarihinde kutlanan Ramazan Bayramı corona virüsü nedeniyle buruk kutlanıyor. Süper Lig ve 1. Ligde mücadele eden futbol kulüpleri de yayınladıkları bayram mesajları ile Ramazan Bayramı’nı kutladılar. Futbolcusu Ricardo Faty’de corona virüsü tespit edilen ve tedavisi yapılan Ankaragücü takımı sosyal medya hesabından Ramazan Bayramı’nı kutlama mesajı yayınladı. Dünyanın ve Türkiye’nin covid 19 ile mücadelesine dikkat çeken mesajda salgın hastalıkların sona ermesi dilendi.

Ankara’nın kırmızı siyahlı kulübü Gençlerbirliği ise Ramazan Bayramı’nı corona virüsü sebebiyle buruk ve covid 19 önlemleri ile geçen bir bayram olduğuna dikkat çekti. Gençlerbirliği kalplerimizdeki sevgiyi paylaştığımız bir Ramazan Bayramı diledi.

Osmanlıspor’un Mesajı

Ramazan Bayramı’na 1 gün kala kulüpte 2 covid 19 vakasıyla sarsılan Osmanlıspor da sosyal medya hesabından bayram kutlama mesajı yayınladı. Osmanlıspor da corona virüsü sebebiyle birbirimizden uzak kaldığımız bir bayram olduğunu vurguladı. Osmanlıspor mesajında sevdiklerimizden uzak olsak da dargınlıkların olmadığı sevgi ve muhabbet dolu bayramlar geçirilmesini belirtti.

Güncel Yazılar