Başkent

Murat Cavcav’dan Barcelona Açıklamaları

Süper Ligde başkent temsilcisi iki takımdan biri olan Gençlerbirliği ligin ikinci yarısında yükselen bir performans sergiledi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile çalışmaya başlayınca takımın başarılı bir performans yakalamasında başarılı teknik adamında katkısı büyük oldu. Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav da Hamza Hamzaoğlu ile çalışmanın takıma çok iyi geldiğini ifade ediyor.

Murat Cavcav geçtiğimiz günlerde İspanya’nın ve dünyanın efsane futbol takımı Barcelona’nın Başkanı Josep Maria Bartomeu ile bir görüşme yapmıştı. Gençlerbirliği Başkanı bu görüşme ile ilgili de açıklamalar yaptı.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı, Gençlerbirliği ve Barcelona’nın ortak yönleri olan takımlar olduğunu ve bu konular ile ilgili Josep Maria Bartemou ile konuştuğunu söyleyerek ileri zamanlarda Barcelona ile ilgili transfer görüşmeleri de yapılabileceği sinyallerini verdi.

Mert Çetin Konuşuldu

Murat Cavcav Barcelona Kulübü Başkanı’nın kendisine Serie A takımına transfer olan Mert Çetin’i sorduğunu belirterek Gençlerbirliği’nin oyuncu fabrikası olarak bilinen bir takım olduğuna da dikkat çekti. Gençlerbirliği Başkanı Mert Çetin gibi Gençlerbirliği’nden başka futbolcuların da Avrupa kulüplerine transfer olabileceğini söyledi. Mert Çetin Gençlerbirliği’nde forma giyiyordu ve Ağustos 2019 tarihinde Roma’ya transfer olmuştu.