Süper Lig

Hamza Hamzaoğlu Lige Hazırlık Açıklamaları

Başkentin Süper Lig temsilcisi iki takımdan biri olan Gençlerbirliği lig maçlarına hazırlıklarını sürdürüyor. 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına İlhan Cavcav Tesislerinde yapılan antrenmanlarla hazırlanan kırmızı siyahlı takım teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde çalışıyor. Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklama ile hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hamza Hamzaoğlu 19 Mart tarihinden itibaren lig maçlarına verilen arada kendisinin, futbolcuların ve taraftarların futbolu özlediğini anlattı. Gençlerbirliği teknik direktörü lige ara verildikten sonra futbolcuların formlarını korumak için evde antrenman yaptıklarını söyledi. Hamza Hamzaoğlu Evde yapılan antrenmanın tesislerde ve takım halinde yapılan antrenmanın yerini tutmadığını da hatırlattı. Evde antrenmanın futbolcuların geriye gitmesini engellediğini de sözlerine ekleyen Hamza Hamzaoğlu Gençlerbirliği futbolcularının bu dönemi en az kayıpla bitirdiğini belirtti.

‘’12 Haziran’a Hazır Olacağız’’

Kırmızı siyahlı takımın teknik direktörü lig maçlarının 12 Haziran’da başlayacağının açıklanması ile önce covid 19 testi yaptırdıklarını ifade etti. Test sonuçlarının negatif çıkmasının kendilerini rahatlattığını ve test sonuçlarından sonra antrenmanlara başladıklarını anlattı. Gençlerbirliği futbolcularının sıkı antrenman programı ile eksikliklerini tamamlayacaklarını ve 12 Haziran’da lig maçlarının başlangıcına hazır olacaklarını sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar