covid 19

A Milli Takım ile Telekonferans Toplantı

Corona virüsü covid 19 sebebiyle Türkiye’de ve dünyada zor günlerin yaşandığı bu zamanlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Futbol federasyonu Nihat Özdemir ve A Milli Takım futbolcuları ile bir araya geldi. Corona virüsü önlemleri kapsamında toplantı yapmak riskli olduğu için gerçekleşen bu toplantı telekonferans yöntemiyle yapıldı.

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıya katıldılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında toplantı esnasında İletişim Danışmanı Fahrettin Altın da bulundu. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındaki ekipte masanın etrafında oturan kişiler sosyal mesafe kurallarına uygun olarak uzak aralıklarla oturdular. Telekonferans toplantı Tarabya’daki Huber Köşkünde gerçekleştirildi.

‘’Covid 19 ile Mücadelemiz Sürüyor’’

Recep Tayyip Erdoğan A Milli Takım futbolcularına covid 19 ile mücadelenin sürdüğünü ve en kısa zamanda corona virüsü salgınının sona ereceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı futbolculara kendilerine dikkat etmeleri ve virüs ile mücadele kurallarına uymalarını rica ederek çevrelerindeki kişileri de kurallara uyulması konusunda uyarmalarını istedi.