Efeler Ligi

Ziraat Bankası da Online Antrenmanda

Voleybolda Axa Sigorta Efeler Ligi takımı Ziraat Bankası corona virüsü covid-19 sebebiyle lig maçlarının ertelenmesinin ardından sporcularına izin vermiş ve evde kalmaları konusunda uyarmıştı. Ülkemizde ve dünyada covid-19’un yayılmasının ve virüsün yol açtığı ölümlerin durdurulamaması sebebiyle Ziraat Bankası Voleybol Takımı antrenmanlara evde başlama kararı aldı.

Covid-19 virüsü sebebiyle futbol, basketbol ve voleybolda lig maçlarının ertelenmesi ile birçok spor kulübü online antrenman ve evde antrenman programlarına başladı. Ziraat Bankası Voleybol takımı da sporcularını virüsten korumak için toplu halde antrenman yapmaktan kaçındı ve sporculara evde antrenman programı hazırladı. Ziraat Bankası Voleybol Takımının antrenörlerinin hazırladığı antrenman programı voleybolculara gönderildi ve voleybolcular bu programı evde uyguladılar.

‘’Sağlık Her Şeyden Önemli’’

Ziraat Bankası Voleybol Takımı voleybolcularının evde yaptıkları antrenman sosyal medya üzerinden de yayınlanarak online antrenman haline geldi. Ziraat Bankası Spor Kulübü ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını sebebiyle online antrenman programına başladıklarını ve sağlığın her şeyden önemli olduğu günümüzde lig maçlarının ertelenmesinin de en doğru karar olduğunu açıkladılar.

Ziraat Bankası Voleybol Takımı Efeler Liginde 43 puanla 5. Sırada yer alıyor.