5 Haziran 2020

Fatih Mert’in Heyecanlandıran Paylaşımı

Ankaragücü takımına 5 Haziran 2020 tarihinde tekrar transfer yasağı geldi. Mali olarak sıkıntılı günler geçiren Ankaragücü kulübünün corona virüsü sebebiyle maçların seyircisiz oynanması ile finansal sıkıntıları daha da arttı. Ligi son sırada bitiren Ankara ekibi ligden düşmüştü ama daha sonra ligden düşmenin bu sezon kaldırılması ile tekrar Süper Ligde kaldı.

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert transfer yasağının kaldırılması için çalıştıklarını açıklamıştı. Fatih Mert’in sosyal medya hesabından paylaştığı bir resim Ankaragücü camiasını ve taraftarları heyecanlandırdı.

‘’Görüşmelerimiz Devam Ediyor’’

Fatih Mert sosyal medya hesabından bir tahta ve tahtanın üzerinde yazılı takım kadrosu isimleri vardı. Tahtada yazılı isimler arasında Ankaragücü’nde şu anda forma giyen futbolcularla beraber transferi düşünülen isimler de vardı. Fatih Mert’in bu paylaşımı başkent ekibinin transfer yasağının kalktığı ya da kalkacağı şeklinde yorumlandı. Fatih Mert daha sonra bu paylaşımını sildi.

Ankaragücü Başkanı transfer yasağının henüz kalkmadığını ama kalkması için görüşmelerin yapıldığını belirtti. Ankaragücü teknik direktörü Fuat Çapa da transfer yasağı devam ettiği için istedikleri futbolcuları alamadıklarını ve transfer yasağının en kısa sürede kalkması için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Güncel Yazılar