Ankara

Eryaman Stadı’nda Fıskiyeler Şok Yaşattı

Süper Ligin Ankara temsilcisi Gençlerbirliği Süper Ligin 31. Hafta maçında Fenerbahçe ile karşılaştı. 07 Temmuz Salı günü (dün) oynanan maç 1-1 berabere bitti. Eryaman Stadı’nda oynanan maçta Gençlerbirliği seyircisiz bir maç olsa da kendi sahasında oynamanın rahatlığını yaşadı. Gençlerbirliği’nin puanı bu beraberlik ile 33, Fenerbahçe’nin puanı da 50 oldu.

Eryaman Stadı’ndaki Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçında ilginç bir an yaşandı. Maç oynandığı sırada sahada bulunan sulama fıskiyeleri birden çalışmaya başladı. Maçın oynandığı sırada açılan ve saha ile futbolcuları ıslatan fıskiyeler ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Maçın başlamasından kısa süre sonra 4. Dakikada aniden açılan sahanın zemin sulama sistemi olan fıskiyeler futbolcular ve sahada bulunan görevlilerde şok etkisi yarattı. Stat görevlilerin olaya müdahale etmesi ve fıskiyeleri kapatması ile maç kaldığı yerden devam etti.

Bakan da Maçı İzledi

Süper Lig 31. Haftanın ilk karşılaşması olan Gençlerbirliği – Fenerbahçe maçına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da geldi. Gençlik ve Spor Bakanı karşılaşmanın başlamasından kısa bir süre sonra Eryaman Stadı’na geldi ve protokol tribününden maçı izledi.

Güncel Yazılar