Ankara

Gençlerbirliği’nde Doğum Günü

Süper Ligin Ankara temsilcisi takımı Gençlerbirliği 29 haziran Pazartesi günü Kasımpaşa ile karşılaşacak. Gençlerbirliği’nin kendi sahasında oynayacağı maç ile ilgili hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı. Gençlerbirliği takımı Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yaptığı antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Pas çalışmaları ve çift kale maç ile antrenman sona erdi.

Gençlerbirliği takımı antrenman sonrası doğum günü kutlaması yaptı. Gençlerbirliği Kulübü Analiz Sorumlusu Çağatay Erküp ile Romen futbolcu Bogdan Stancu’nun doğum günü kutlandı. Doğum günü pastasını kesen Bogdan Stancu arkadaşlarına doğum günü dilekleri için teşekkür etti. Romen futbolcu oynayacakları Kasımpaşa maçının zorlu bir maç olduğunu ama 3 puan ile maçtan ayrılacaklarına inançlarının tam olduğunu söyledi.

Covid 19 Test Sonuçları

Covid 19 önlemleri kapsamında her hafta maç öncesi futbol takımlarına corona virüsü testi yapılıyor. Kasımpaşa maçı öncesinde de Gençlerbirliği’ne yapılan covid 19 testi yapıldı. Kırmızı siyahlı kulüp yaptığı açıklamada futbolcu, kulüp çalışanları, teknik ekip ve kulüp yönetimine yapılan corona virüsü testinde pozitif bulguya rastlanmadığını belirtti.

Güncel Yazılar