pandemi

Burak Gören ‘’Seçici Davranıyoruz’’

ING Basketbol Ligi maçlarına pandemi sebebiyle ara verilmişti. Corona virüsünün Türkiye’de ve dünyada yayılmasının durdurulamaması sebebiyle basketbol ligi maçları başlatılamadı ve lig iptal edildi. Türk Telekom Basketbol Takımı da yeni sezon hazırlıklarını yapmaya başladı.

Türk Telekom Baş antrenörü olan Burak Gören yerli ve yabancı futbolcu transferlerinde seçici davrandıklarını belirtti. Burak Gören Türk Telekom’un ligde ve Avrupa’da yakaladığı başarılı performansı sürdürmek için transfer çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini anlattı. Teknik adam pandemi sebebiyle bu dönemde daha çok iç transfere ağırlık verdiklerini ifade etti.

‘’Pandemi Sürecini Rahat Atlattık’’

Türk Telekom Basketbol Liginde 4. Sezonunu geçiren Burak Gören corona virüsü salgınının kulüplere olan olumsuz finansal etkisi üzerine de açıklamalar yaptı. Burak Gören pandeminin birçok kulübü finansal olarak zorladığını anlatarak Türk Telekom’un finansal olarak mantıklı rakamlar ile çalıştığına dikkat çekti. Baş antrenör, Türk Telekom gibi güçlü bir kuruluşun basketbol takımı olmanın getirdiği artı ile ve mantıklı rakamlarla çalışmanın da getirdiği avantajın birleşmesi ile pandemi sürecini finansal açıdan rahat atlattıklarını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar