Vakıfbank Voleybol Takımının Smaçör Transferi

Vakıfbank Voleybol takımı kadrosunu yeni bir transfer ile güçlendiriyor. Çin’de Beijing BAIC Motors takımında oynayan Michelle Bartsch-Hackley’i Vakıfbank renklerine bağlayarak transfer anlaşmasını yaptı. Smaçör olan Michelle Bartsch-Hackley 1.93 boyunda ve kariyerinde şampiyonluklar yaşamış bir voleybolcudur. Smaçör CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, iki kere Almanya Voleybol Ligi Şampiyonluğu, iki kere Almanya kupası, bir defa da İtalya kupası kazandı. 1990 yılında doğan Michelle Bartsch-Hackley aynı zamanda Amerika Milli Takımında da oynuyor.

Michelle Bartsch-Hackley Kariyeri

Voleybol kariyerine üniversite yıllarında başlayan smaçör 2008-2012 yılları arasında Illinos Üniversitesinde oynadı. 2012 yılından sonra Michelle Bartsch-Hackley Poto Riko’nun Llaneras de Toa Baja takımında, Almanya’nın Rote Raben Vilsbiburg takımında, Almanya’nın Dresdner SC 1898 takımında, İtalya’nın Neruda Bolzano , Unet E-Work Busto Arsizio ve Igor Gorgonzola Novara takımlarında oynadı. En son Çin’in Beijing BAIC Motors’da oynayan smaçör bu takımdan Vakıfbank’a transfer oldu.

Vakıfbank Voleybol takımı resmi internet sitesi aracılığı ile Michelle Bartsch-Hackley’i transfer ettiklerini smaçörün Vakıfbank kadrosunda olduğunu belirtip yeni transferlerine hoş geldin dediler. Vakıfbank Michelle Bartsch-Hackley’i takımlarında görmekten mutlu olduklarını da belirttiler.