Ormanspor Lig’in Son Maçında Deplasmanda Kaybetti

ING Basketbol Süper Ligi’nin 30. ve normal sezonun son maçında OGM Ormanspor, 24 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Frutti Extra Bursaspor’a konuk oldu. İki takım arasındaki bu mücadeleyi konuk takım OGM Ormanspor, 104 – 89 kaybetti.

Bu sonuç ile birlikte kendi sahasında oynadığı maçı kazanan başantrenör Dusan Alimpijevic önderliğindeki Frutti Extra Bursaspor, bu sezon ING Basketbol Süper Ligi’nde 13. Galibiyetini elde etmiş oldu. Öte yandan deplasmanda oynadığı maçı kaybeden başantrenörKorhan Aydanarığ yönetimindeki OGM Ormanspor ise bu sezon ING Basketbol Süper Ligi’nde 22. Mağlubiyetini almış oldu.

İki takım arasındaki bu mücadelenin en skorar isimleri ise Frutti Extra Bursaspor’da attığı 24 sayı ile Oğuz Savaş, 14 sayı ile Munford ve 13 sayı ile Ender Arslan olurken; OGM Ormanspor’da attığı 20 sayı ile Kikanovic, 17 sayı ile Kloof ve 14 sayı ile Hagins oldu.

OGM Ormanspor ve Frutti Extra Bursaspor Maçının Detayları

ING Basketbol Süper Ligi’nin 30. ve normal sezonun son maçında TOFAŞ Spor Salonu’nda OGM Ormanspor ile Frutti Extra Bursaspor kozlarını paylaştı. Karşılaşmanın birinci periyoru 24 – 24’lük beraberlik ile sona erdi.

Maçın ilk yarısı ise ev sahibi Frutti Extra Bursaspor’un 56 – 40’lık üstünlüğü ile tamamlandı. Üçüncü periyotta da üstünlüğünü sürdüren ev sahibi Frutti Extra Bursaspor, bu çeyreği 75 – 70 önde bitirdi. Karşılaşmanın dördüncü ve son çeyreğini de geride tamamlayan konuk takım OGM Ormanspor, mücadeleden 104 – 89 mağlup ayrılan taraf oldu.

OGM Ormanspor ve Frutti Extra Bursaspor Maçındaki Oyuncuların Sayı Dağılımı

ING Basketbol Süper Ligi’nin 30. ve normal sezonun son maçında OGM Ormanspor, deplasmanda konuk olduğu Frutti Extra Bursaspor’a 104 – 89 yenildi.

İki takım arasındaki bu mücadele sahada yer alan yuncuların maç sonundaki sayı dağılımı ise şöyle oldu: Frutti Extra Bursaspor’da Birkan Batuk 17, Peters 10, Shayok 9, Oğuz Savaş 24, Bircevic 4, Munford 14, Ender Arslan 13, Metin Türen 8, Tevfik Akdamar 4 ve Mithat Can Özalp 1 atarken; OGM Ormanspor’da Holloway 8, Kikanovic 20, Kadir Bayram 4, Cevher Özer 15, Kloof 17, Hagins 14, Efe Ergi Tırpancı 5, Mert Alemdar 3 ve Erol Can Çinko 3 sayı attı.

One comment

  1. Maçı izledim. Ben böyle kötü bir basketbol uzun zamandır izlemedim. Bizim oğlanın Lise takım maçları bile bundan çok daha zevkli geçer.

Comments are closed.