Basketbol Ligi

OGM Ormanspor’un Galibiyeti

ING Basketbol Ligi Ankara temsilcisi OGM Ormanspor 23. Hafta maçında deplasmanda Bahçeşehir Koleji ile karşılaştı. Maçın kazana takımı misafir ekip OGM Ormanspor oldu ve Ankara ekibi maçtan 105-111 galip olarak ayrıldı. OGM Ormanspor bu galibiyet ile ligde 31 puan ile 12. Sırada yer alırken Bahçeşehir Koleji de OGM Ormanspor’u 30 puan ile 13. Sırada takip etti. Karşılaşma Beşiktaş Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde oynandı ve bu maç da seyircisiz oynandı.

Dünyayı ve ülkemizde yayılan ve yayılmasına dur diyemediğimiz salgın hastalık corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında bütün maçlar seyircisiz oynanıyor.

Maçın Setleri

Bahçeşehir Koleji-OGM Ormanspor maçı eşitliğin olduğu bir maçtı ve maçın ilk çeyreği de 28-28 berabere bitti. Maçın ikinci çeyreğini ise Bahçeşehir Koleji 54-50 önde bitirdi. Üçüncü çeyrek sonunda da galip takım Bahçeşehir Koleji oldu ve üçüncü çeyrek sonucu Bahçeşehir Koleji’nin 75-68 üstünlüğü ile bitti. Maçın son çeyreğinde beraberlik vardı ve maç 95-95 berabere sona erdi. Berabere biten maçta uzatma dakikaları oynanmaya başlandı ve uzatma dakikalarında kazanan takım OGM Ormanspor oldu. Uzatma süresinde OGM Ormanspor Warren’ın sayıları ile maçı 105-111 kazandı.