Antalyaspor

Mert Nobre’nin Antalyaspor Yenilgisi Açıklamaları

Süper Lige Antalyaspor yenilgisi ile başlayan Gençlerbirliği’nde bu yenilginin moral bozukluğu devam ediyor. Kırmızı siyahlı takımın teknik direktörü Mert Nobre’nin ilk maçında aldığı bu yenilgi teknik adamı da üzdü. Antalya deplasmanında alınan yenilgi üzerine Mert Nobre maç hakkında yaptığı açıklamada maçtan yenilgi ile ayrılsa da takımın maçta oynadığı futboldan memnun olduğunu söyledi.

Mert Nobre maçta taktiksel anlamda iyi bir futbol oynadıklarını fakat gol pozisyonlarına giremedikleri için maçtan mağlup ayrıldıklarını söyledi. Genç teknik adam maçın ilk yarısında pozisyonlara girebildiklerini ama bu pozisyonları da gole çeviremediklerini anlattı.

‘’ Hazır Değiliz’’

Gençlerbirliği teknik direktörü Gençlerbirliği takımının fiziksel olarak henüz lige hazır olmadığına dikkat çekerek, takıma dahil olan yeni transferler ve corona virüsü salgınının bunda etkili olduğunu söyledi. Mert Nobre lige 2. Hafta maçlarından sonra bir ara dönem olduğunu ve bu ara dönemin Gençlerbirliği’nin kendini hazırlaması için iyi bir dönem olacağını da vurguladı. Mert Nobre Konyaspor maçı ile Gençlerbirliği takımının lige kendini hazırlayacağı bir maç olacağını da ifade etti.