Galatasaray İmza Töreni Düzenledi

Galatasaray bu sezon kadrosuna kattığı yeni transferleri için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta seyircilerin de katıldığı bir imza töreni düzenledi. İmza töreninde. İmza töreninde C. Bakambu, W. Zaha, M. Icardi, Kaan Ayhan, Halil Dervişoğlu, Angelino ve N. Zaniolo seyirci ile buluştu.

Galatasaray

Zaniolo Da Törende Yer Aldı

İmza töreninde yer alan C. Bakambu, W. Zaha, M. Icardi, Kaan Ayhan, Halil Dervişoğlu, Angelino bonservisleri bu transfer döneminde alınan isimlerdi. Bununla birlikte hem Muro Icardi hem de Kaan Ayhan, geride kalan ve Galatasaray’ın şampiyon olarak tamamladığı sezonda sarı kırmızılı formayı kiralık olarak giyen oyunculardı. Zaniolo ise yine şampiyon kadronun bir parçasıydı ve devre arasında bonservisi ile transfer edilmiş bir isimdi ancak o dönem ülkemiz tarihini en büyük doğal afetinin yaralarını sarmaya çalışıyordu. Bu sebeple sarı kırmızılı takım Zaniolo için bir imza töreni düzenlememiş, bu transferi çok sadece şekilde duyurmuştu. Bundan dolayı bu imza töreninde İtalyan yıldız da yer aldı.

Yedi oyuncunun basın ve taraftar önünde imza attıkları töreni yaklaşık 40 bin taraftar da stattan takip etti. İmza töreninin ardından taraftarlar oyunculara sevgi gösterilerinde bulunurken ayrıca taraftara açık da bir antrenman gerçekleştirildi ve 40 bin kişi önünde yeni transferleri ile birlikte idman yaptı Galatasaray takımı.

Galatasaray taraftarının yolunu adeta dört gözle beklediği Mauro Icardi sahaya eşi Wanda Nara ve çocukları ile birlikte çıkarken tüm tribünleri dolaşarak üçlü çektirdi. Takımın yeni transferlerinden Zaha da yine tribünlerin isteği ile sahanın ortasına gelerek üçlü çektirdi. Zaha‘nın henüz bu konuda acemi olması sempatik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

İmza töreninde oyuncularla birlikte yönetim kadrosu da sahneye çıktı. Özellikle Mauro Icardi transferindeki çabası sebebi ile taraftarlar Erden Timur’a büyük sevgi gösterilerinde bulundular. İmzaların ardından ise seyirciye açık bir antrenman gerçekleştirdi Galatasaray takımı. Okan Buruk’un dar alanda çift kale maç yaptırdığı bölümde özellikle yeni transfer C. Bakambu büyük beğeni topladı.

Angelino

Galatasaray Rashica’dan Vazgeçmiyor

İmza töreni düzenlenen yedi yeni isme rağmen sarı kırmızılı takımda transfer çalışmaları devam ediyor. Ayrıca takımdan ayrılacak oyuncuları da bir yandan belirlemeye çalışıyor Okan Buruk. Galatasaray’ın imza aşamasına geldiği iki oyuncu var şu anda. Biri kaleci Günay Güvenç ki Okan Buruk tecrübeli bir Türk yedek kaleciyi ısrarla istiyordu zaten. Diğer isim ise Kerem Demirbay. Galatasaray Türk asıllı Alman oyuncu ile uzun süredir irtibat halinde ve artık bu transfer de bitme aşamasına geldi. Leverkusen ile Galatasaray arasında bu transfere dair çok küçük pürüzlerin kaldığı öğrenildi.

Galatasaray’ın hedefindeki bir diğer isim ise geçen sezon kiralık olarak sarı kırmızılı formayı giyen Kosovalı kanat oyuncusu Milot Rashica. Galatasaray bu transfer için çalışmalarını hala sürdürüyor.