Wanda Nara Pürüzü Çıktı

Sarı kırmızılı takım Mauro Icardi’ye kavuşmayı beklerken Arjantinli golcünün Türkiye’ye imzaya gelişinde Wanda Nara pürüzü çıktı. Hastanede yaptırdığı rutin kontroller sırasında anormal sonuçlara rastlanan Wanda Nara için doktorlar ekstra testler isterken bu durum Arjantinli oyuncunun gelişinin de rötar yapmasına neden oldu. Sarı kırmızılı yönetim ise Arjantinli starın transferi konusunda pürüz olmadığını oyuncunun eşinin kontrolleri ve duruma göre tedavisi tamamlandıktan sonra Mauro Icardi’nin Türkiye’ye geleceği öğrenildi.

Wanda nara

Mauro Icardi ile Anlaşma Tamam

Galatasaray’ın hem oyuncunun bonservisinin elinden bulunduran Fransız kulübü Paris Saint Germain ile hem de Arjantinli golcü ile kesin olarak anlaşmaya vardığı birkaç gündür hem yerel basında hem Fransız basınında hem de sosyal medyada sıkça dile getiriliyordu zaten. Pek çok basın mensubu sosyal medya hesaplarında Mauro Icardi’nin Türkiye’ye geleceği tarihi paylaşmaya başlamıştı artık. Galatasaray taraftarı, çok sevdikleri Miuro Icardi’nin transferinin sevincini de fazlasıyla yaşamıştı.

İlk başta Mauro Icardi’nin geleceği günü paylaşan pek çok hesap, devamındaki günlerde önce rötar haberlerini paylaşmaya başladılar. Ancak bu süreçte sebep belli değildi. Galatasaray taraftarı da bitti denilen transferde pürüz mü var sorusunu sormaya başlamıştı ki dış basına Wandar Nara ile ilgili haberler düşmeye başladı. Mauro Icardi ve Wanda Nara her zaman sansasyonel bir çift olarak basında yer aldı bu zamana kadar ama bu kez durum biraz daha farklı ve ciddiydi.

Wanda Nara Konusu

Wanda Nara kaynaklı rötar ile ilgili detaylı bir açıklama yapılmadı şimdiye kadar ancak basında çıkan haberlere göre Wanda Nara’nın her sene yaptırdığı rutin kontroller sırasında bu kez bazı değerlerinin çok yüksek olduğu saptandı. Bunun üzerine doktorlar Mauro Icardi’nin hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara’dan yeni testler istedi. Bu alınan testlerde de şüpheli durumlar görülünce doktorlar araştırmaları genişletmeye karar verdi.

Bir dizi teste tabi tutulacak olan Wanda Nara sebebi ile Mauro Icardi de şu an Türkiye’ye gelemiyor. Mauro Icardi eşinin testlerinin bitmesini bekleyecek ve sonuçlara göre de Wanda Nara için bir tedavi süreci planlanacak. Hemen belirtelim ki doktorlar Wanda Nara için kanserden şüphelenmekteler. Ama böyle bir şüphe gerçek olsa bile bu çok erken bir teşhis olacak ve Wanda Nara için düzenlenecek tedavi programı ile büyük bir aksilik olmazsa bu rahatsızlığı geride bırakacak Icardi ailesi. Mauro Icardi’nin gelişinin gecikmesinin nedeni şu an bir tedavi ya da konulmuş bir teşhis değil sadece test sonuçlarının beklenmesi ve bazı testlerin hala devam etmesi.

Galatasaray yönetimi Arjantinli yıldızın transferinde hiçbir sorun olmadığını ısrarla vurguluyorlar ve Icardi’nin eşinin yaşadığı problem sona erdiğinde Türkiye’ye gelip imza atacağını belirtiyorlar. Mauro Icardi’nin gelişi ile ilgili şu an net bir tarif verilemiyor olsa da bu ayın sonunda Arjantinli yıldızın takıma katılması bekleniyor.