MKE Ankaragücü

İlhan Parlak’ın Lig Düşüncesi

Süper Lig Ankara temsilcisi MKE Ankaragücü başarılı futbolcusu İlhan Parlak corona virüsü sebebiyle lige verilen ara ve maçların ertelenmesi ile ilgili olarak açıklamalar yaptı. İlhan Parlak maçlara ara verilmesi ile evde antrenmanlara devam ettiğini ve corona virüsünün temas yoluyla bulaşması sebebiyle evde kal çağrısına da uyduğunu ifade etti. İlhan Parlak küresel bir salgın zamanından geçtiğimizi ve bu süreçte en önemli konunun sağlık olduğunu belirtti.

Ankaragücü’nün futbolcusu ligin tekrar başlamasının pek mümkün olmadığını düşündüğünü söyleyerek lige bu kadar ara verdikten sonra lige kalınan yerden başlamanın çok zor olacağını anlattı. İlhan Parlak lige bu kadar süre ara verildikten sonra 1,5 gibi bir hazırlık zamanından sonra maçların başlanabileceğini ifade etti.

İlhan Parlak’tan Erzak Yardımı

İlhan Parlak zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde ihtiyaç sahiplerine yardım elini de uzattı. İlhan Parlak Fenerbahçeli file bekçisi Altay Bayındır’ın çağrısına cevap vererek 1000 aileye erzak yardımı yaptı. Corona virüsü sebebiyle işini kaybeden yardıma muhtaç ailelere yardım eden İlhan Parlak gün birlik günü diyerek Konyasporlu futbolcu arkadaşı Selim Ay’a davet gönderdi.