Halkbank Erkek Voleybol takımı

Halkbank Erkek Voleybol Takımı Weigel Karşılaşması

Voleybol Şampiyonlar Liginde Halkbank Erkek Voleybol takımı Polonya temsilcisi Jastrzebski Wegiel ile 29 Ocak Çarşamba günü (yarın) karşılaşacak. Ankara’da Başkent Voleybol Stadyumunda olacak karşılaşma saat 17:30’da başlayacak. Halkbank- Jastrzebski Wegiel maçı CEV tarafından haftanın maçı ilan edildi. Karşılaşmanın ilk maçı rakip takımın evinde Polonya’da yapılmış ve Halkbank 3-0 mağlup olmuştu.

Türkiye voleybol Erkekler Ligi olan Efeler Ligindeki lig maçlarının arasında Şampiyonlar Ligindeki maçlarına da hazırlanan Halkbank Erkek Voleybol Takımı bu maçtan galibiyet ile ayrılmak istiyor. Halkban erkek Voleybol Takımının hedef ilk maçın rövanşını alıp Şampiyonlar Liginde avantaj yakalamayı düşünüyor.

Halkbank ‘’ Pes etmeyeceğiz’’

Voleybol Takımının baş Antrenörü Taner Atik bu karşılaşmanın Polonya’da oynana ilk maçtan farklı bir mücadele olacağını söyledi. Taner Atik maça iyi hazırlandıklarını ve takımın bütün gücünü ve mücadelesini maçta ortaya koyacağını sözlerine ekledi. Halkbank Erkek Voleybol Takımının Yardımcı Antrenörü Alfredo Walter Martilotti ise Polonya’daki maçın takımın sezon boyunca en kötü maçı olduğunu ve Halkbank’ın asıl performansının bu olmadığını söyledi. Martilotti şu anda Şampiyonlar Ligindeki şansları az görünse de vazgeçmeyeceklerini açıkladı.