covid-19

Gençlerbirliği’nden Anlamlı Teşekkür

Türkiye’de ve dünyada corona virüsü covid-19 ile mücadelede en önde olan ve görevlerini yaparken corona virüsüne yakalanma riski olan sağlık çalışanları fedakârca görevlerini yapıyorlar. İnsan sağlığını kendi sağlıklarının önünde tutan sağlık çalışanları olağanüstü günlerden geçtiğimiz şu dönemde manevi destek ve teşekkürü fazlasıyla hakediyorlar.

Sağlık çalışanları corona virüsü ile mücadelede mesai saatinden bağımsız olarak 24 saat hizmet etmeye hazır vaziyette bulunuyorlar. Ankara’nın köklü spor kulübü Gençlerbirliği Kulübü de bu zor günlerde çıkarsız olarak kendi hayatlarını da ortaya koyarak çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Her Akşam Teşekkür Mesajı

Gençlerbirliği Kulübü sosyal medya hesabından her akşam ‘’Zamanımızın Gerçek Kahramanları’’ başlığı ile Ankara’da görev yapan bir sağlık çalışanının fotoğrafını paylaşacak. Normal zamanda bile sağlık çalışanı olmanın zor olduğu günümüzde küresel salgın durumundaki corona virüsü ile zor olan mücadelede sağlık çalışanlarına yapılan bu anlamlı teşekkür motivasyon etkisi yaptı.

Gençlerbirliği ilk teşekkürü Hacettepe Hastanesinde görev yapan Dr. Seren Aksun nezdinde tüm sağlık çalışanlarına yaptı. Gençlerbirliği Kulübünün sosyal medya hesabından Dr.Seren Aksun’un fotoğrafı paylaşıldı ve teşekkür mesajı yayınlandı.