Ankara

Ankaragücü’nün Kader Maçı

Süper Lig Ankara temsilcisi Ankaragücü lig puan durumunda 26 puanla son sırada bulunuyor. Sezon sonunda ligden düşme ihtimali yüksek olan Ankaragücü 32. Hafta maçında 12 Temmuz Cumartesi günü Galatasaray ile karşılaşacak. Ankaragücü’nün stadında oynanacak maç başkent ekibinin ligde kalması için kader maçı niteliğinde bir maç olacak. Ankaragücü’nün ligde son sırada olmasına rağmen diğer takımlarla arasındaki puan farkının az olması takımın ligde kalma ihtimali olduğunu da gösteriyor.

Galatasaray karşılaşması Ankaragücü’nün ligde kalma umutlarını belirleyecek bir maç olacak. Bu sebeple sarı lacivertli ekip 3 puan hedefi ve ligde kalma umuduyla maça çıkıyor. Ankaragücü takımı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in çalıştırdığı olan maçlarında hep yenildi. Ankaragücü bugün oynanacak Galatasaray maçından galibiyet ile ayrılmak ve Fatih Terim’in çalıştırdığı takımı ilk kez yenmek istiyor.

Muhtemel 11’ler

Ankaragücü-Galatasaray maçında takımların sahaya çıkacak muhtemel 11’ler şu şekilde;

Ankaragücü: Ricardo, Kitsiou, Kulusic, Pazdan, Pinto, Faty, Lukasik, Scarione, Saba, Michalak, Orgill

Galatasaray: Okan, Linnes, Emin Bayram, Marcao, Saracchi, Seri, Taylan Antalyalı, Belhanda, Emre Akbaba, Ömer Bayram, Âdem Büyük

Güncel Yazılar