transfer yasağı

Ankaragücü’nün Kalecisinden Paylaşım

MKE Ankaragücü’nde transfer yasağı sona ermesinin mutluluğu sürerken kulübün son transferi Ricardo Friedrich sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. MKE Ankaragücü’ne transfer olan Alma Asıllı kaleci Friedrich paylaşımında Ankaragücü çatısı altından olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Friedrich Ankaragücü taraftarlarına da seslenerek statta takımı yalnız bırakmamalarını ve kendisinin taraftarları stadyumda görmek istediğini belirtmiş. Friedrich paylaşımında Ankaragücü’nde futbol oynamasının büyük bir şans olduğunu, Ankaragücü’yle beraber Türkiye’yi tanımak için de sabırsızlandığını belirtti. Friedrich sosyal medya paylaşımın sonunda MKE Ankaragücü ailesinden biri olduğunu yazmış.

Ankaragücü’ne 15 Yeni Transfer

MKE Ankaragücü Kulübünün Başkanı Fatih Mert de transfer yasağı ile ilgili olarak transfer yasağının kalkmasının kendileri için sevindirici bir haber olduğunu söyledi. Fatih Mert Ankaragücü’nün kadrosuna 15 yeni transferin olduğunu ve bu transferler ile takımın güçlendiğini ekledi. Başkan sözlerine Ankaragücü’nün ligde oynayacağı maçları puan kaybetmeden bitirmesinin önemli olduğunu ve Ankaragücü’nün ligde kalmasının gerektiğini söyleyerek devam etti.

MKE Ankaragücü transfer yasağının kalması ile moral ve motivasyon olarak da daha güçlü olarak maçlara çıkacaktır.